• Sucha pieczęć suchy stempel typ "dyplom"

3100.00
3100.00
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DHL 0
Kurier DPD 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Duża dostępność
image

Pieczątki wykonujemy od 1993r. Posiadamy największy wybór pieczątek na Allegro

Przedmiotem jest suchy stempel typ "DYPLOM" ze stolikiem

Rozmiar odbicia:

  • średnica 40 mm

suchy stempel - typ "dyplom" - daje możliwość wyciśnięcia stempla na grubych papierach o gramaturze od 300 do 350g w dowolnym miejscu arkusza A4. Posiada regulację siły nacisku do 1500 kg, zapewnia powtarzalność w wyznaczonych miejscach.

Suchy stempel to nowoczesna forma tłoczonej pieczęci. Jest ona bardzo trwała oraz elegancka i stanowi doskonałe, dodatkowe zabezpieczenie dokumentów. Dzięki zastosowaniu suchego stempla dokument będzie natychmiast odróżnialny - żadne urządzenie kopiujące nie dokona bowiem trójwymiarowego wytłoczenia!

Suchy stempel nadaje dokumentom i drukom indywidualny charakter, doskonale nadaje się jako ich zabezpieczenie, można używać jej jako ex libris, do znakowania papieru listowego, dokumentów notarialnych, świadectw, umów handlowych, listów, certyfikatów, ofert itp. W miejscu "przybicia" suchego stempla papier zmienia swoją strukturę tworząc trójwymiarowy fragment z przetłoczeniami.

Urządzenie

image
image

Przykładowe odbicia

Cena zawiera:

  • Suchy stempel typu "DYPLOM"
  • matrycę i patrycę

Jak sfinalizować transakcję:

  • Zakupić na aukcji wybrany przedmiot.
  • Uregulować należność za aukcję

W A Ż N E !

Przed zakupem proszę o przesłanie projektu na adres e-mail celem weryfikacji czy projekt nadaje się do odbicia trójwymiarowego.

Grafikę należy przesłać w formie wektorowej w pliku cdr, eps, ai lub pdf.

Czas realizacji - do 5 dni roboczych od momentu opłacenia oraz zaakceptowania projektu.

Na innych naszych aukcjach posiadamy także plomby do suchych stempli (folie samoprzylepne - złote, srebrne oraz czerwone).

Naklejki powodują, że odbicie suchego stempla jest wyraźne i ostre, oraz niepodrabialne (naklejka mocno przywiera do kartki i próba jej oderwania powoduje uszkodzenie dokumentu).

  • Producenci